Sedula japoninė (Cornus kousa) 'MILKY WAY'

Prekės kodas: 12103985
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Sedula japoninė (Cornus kousa) 'MILKY WAY'

Prekės kodas: 12103985

269.00€

Daugiakamienis krūmas, iki 2,5 - 3 m aukščio laja. Žydi VI mėn. Puošnios, nusmailėjančios, stambios 4 baltos pažiedės aplink smulkius žiedelius. Subrandina ryškius raudonus vaisius. Ryški rudeninė raudonai oranžinės spalvos lapija.

Japoninės sedulos – efektingi krūmai ar nedideli medeliai, lengvai pritaikomi ir nedideliuose sklypuose, minimalistiniuose šiuolaikiniuose želdiniuose, japoniškuose soduose, tiek didesnėse dekoratyviųjų krūmų grupėse su daugiametėmis gėlėmis ar varpiniais augalais. Sodininkų mėgstamos dėl ilgai išliekančio dekoratyvumo šiltuoju sezonu: pavasario – vasaros pradžioje džiugina žydėjimu, kuris su metais tik gausėja, o po žydėjimo subrandina dekoratyviai atrodančius ryškius vaisius. Rudenėjant lapija dažosi ryškiomis spalvomis. Gausesniam žydėjimui geriausia sodinti saulėtoje, tačiau su šešėliu nuo vidudienio kaitros, vietoje. Palankiausia vidutiniškai drėgna ar drėgna, parūgštinta, derlinga dirva. Norint išlaikyti drėgmės balansą rekomenduojama mulčiuoti aplink šaknis.

Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Pristatymas kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.