Hortenzija didžialapė (Hydrangea macrophylla) 'COTTON CANDY'®

Prekės kodas: 12102876
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Hortenzija didžialapė (Hydrangea macrophylla) 'COTTON CANDY'®

Prekės kodas: 12102876

14.00€

Dantytosios hortenzijos (Hydrangea serrata) “MAK20” Flairs Flavours 'Coton Candy', žydinčios ant pirmamečių ir antramečių atžalų, selekciją atliko amerikietis Timas Woodsas iš JAV. 2012 metais, parodoje Plantarium ši hortenzija buvo pristatyta kaip naujiena. Jai buvo suteiktas naujas prekinis ženklas Hydrangea macrophylla 'Coton Candy'®. Netikėta savybė, kaip dantytajam didžialapės hortenzijos porūšiui, tačiau ši veislė žydi ir ant pirmamečių atžalų.

Ši hortenzija suformuoja žemą, iki 1 m aukščio ir pločio krūmą, šakos stipriai išsišakojusios, kurių galuose nuo liepos iki lapkričio formuojasi neįprasti tipiškiems – pilnaviduriai sterilūs žiedynai. Kalkingose dirvose (Ph 7 ir daugiau) žiedynų spalvos keičiasi nuo raudonos iki tamsios purpurinės, tuo tarpu jeigu pasodinsime rūgštesnėje terpėje – hortenzija žydės pastelinėmis spalvomis. Hortenzija mėgsta dalinai pavėsingą vietą arba netgi paunksmę,

Dirva tinka bet kuri, lengvai rūgštoka. Žydėjimo gausai, krūmo grožiui kas 4 - 6 savaites tręšiame universaliomis trąšomis, turtingomis mikroelementais. Didžialapės hortenzijos genėti nereikia, išskyrus tai, kad pavasarį išpjauname sergančias ir silpnas šakas. Rekomenduojamas atsparumas šalčiui nuo -18°C iki -26°C, šaesnėmis žiemomis augalas mulčiuojamas ir pridengiamas.

Parduodamas 0,7 litro vazone.

Šiuo metu šios prekės internetu įsigyti negalima.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Pristatymas kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių ir Kauną.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.