Tuja vakarinė (Thuja occidentalis) 'STRASKO W.B.'

Prekės kodas: 12106904
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Tuja vakarinė (Thuja occidentalis) 'STRASKO W.B.'

Prekės kodas: 12106904

3.50€

-Žemaūgė, piramidinės laja, gražuolė vakarinė tuja;
-Nuostabiai išraiškingi žali spygliukai;
-Puikiai toleruoja šaltas žiemas ir karštas vasaras;
-Puikiai dera su lapuočių medžiais;

Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Pristatymas kiekvieną ketvirtadienį į Vilnių, penktadienį į Kauną.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Žemaūgė vakarinių tujų veislė, kuri augdama suformuoja tankią piramidinę lają. Lėto augimo per 10 metų siekia 0,6 – 0,8 m aukščio. Tamsiai žali spygliukai labai tankiai dengia šakeles. Idealiai tinka mažoms erdvėms užpildyti, kompozicijose su kitais žaliuojančiais spygliuočiais ar lapuočiais medžiais. Nuostabiai atrodys dideliuose vazonuose ir sukurs nepaprastą, žaliuojantį paveikslą balkonų ir terasų erdvėse.
Spyglių spalva
žali tamsūs
Lietuviškas pavadinimas
Tuja vakarinė Strasko W.B.
Lotyniškas pavadinimas
Thuja occidentalis Strasko W.B.
Aukštis
0,6 – 0,8 m
Plotis
0,6 m
Augimo zona
3 – 8
Pritaikymas
nedideli parkai ir sodai, žema gyvatvorė ar sienelė, apvadai, vazonai, terasos, balkonai, alpinariumai, pavieniai ir grupėse
Šviesa
saulėta, pusiau pavėsis
Dirva
humusinga, priesmėlio ar priemolio, silpnai rūgšti ar neutrali dirva, gerai drenuota
Erdvė
tanki piramidinė laja
Vanduo
vidutiniškai drėgna
Tręšimas
negalima tujų tręšti sodinimo metu arba kol neprigijo. Pirmaisiais metais galima naudoti tik įsišaknijimą skatinančias priemones, bet ne trąšas. Vėliau, bent kartą per metus (geriausia balandžio mėnesį) tręšti mineralinėmis kompleksinėmis trąšomis skirtomis spygliuočiams.
Priežiūra
kol neprigijusios tujos, joms labai reikalinga drėgmė, dėl to pirmus ir antrus metus po pasodinimo reikalinga lieti vandeniu, taip pat nepamirškite mulčiuoti. Augalas toleruoja genėjimą, išskyrus žiemos sezoną. Kuo labiau karpysite šakas, tuo daugiau tuja šakosis. Genėti galima ir sodinimo metu, pakirpus viršūnines šakas, augalas daugiau skirs energijos įsišaknyti. Būtina pašalinti rudas, senas šakeles, negyvus stiebelius.
Žiemojimas
pirmus metus patariama pridengti nuo šalčių. Auginant vazone žiemai perneškite vazonus į šildomą rūsį ar garažą (-10 ° C iki + 5 ° C). Jei neturite galimybės pernešti, apvyniokite vazoną sodo plėvele ar apriškite eglišakėmis. Mulčiuokite vazono paviršių pušies žievės ar lapuočių medienos gabalėliais, pjuvenomis, sausomis durpėmis, pušų kankorėžiais, keliais agroplėvelės sluoksniais ar eglišakėmis – tai apsaugos šaknis nuo šalčio ir palaikys drėgmę substrate. Pavasarį mulčą būtinai nuimkite. 
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.