Apie Mus

 PARKO MEDELYNAS 


Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras visi, kuriantys savo autentišką sodą. Taip pat pasiūlymai ir kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.

Skyriuje MŪSŲ SODAI - ypač platus ir įdomus vaismedžių bei vaiskrūmių asortimentas, kuriam reikia susiformuoti savo unikalų sodą kiekvienam: tiek dievinantiems tradicines vyšnias bei saldžius obuolius, tiek sodo gurmanams išpažįstantiems šiuolaikines sveikos mitybos vertybes. Kasmet savo į savo siūlomą asortimentą atrenkame naujausių selekcijų derančių medžių ir krūmų veisles. Tikime, kad kantrus selekcininkų darbas mums gali pasiūlyti derlingesnius ir įdomesnio skonio vaisius, nei pirmtakai. Todėl teisingai suplanuotas sodas turi atnešti gėrybių visiems metams – gausiai galima vartoti šviežiai nuskintą derlių, likusį - sandėliuoti bei konservuoti. Šeimininkės - raitokitės rankoves!

Kita, didžioji, rinkos produkcijos dalis (skyriuose SPYGLIUOČIAI ir LAPUOČIAI) – dekoratyviniai augalai. Žodis „dekoratyviniai“ nėra tik šiaip sau žodis, lyg dekoratyvus papuošimas. Šie augalai turi neįkainojamą vertę mūsų kasdieniniame gyvenime: saugo nuo, vėjo, lietaus, dulkių, nepageidaujamos kaimyno ar praeivio akies, valo orą ir kitą. Šie procesai mums yra tokie natūralūs ir paprastai, kad dažnai net nesusimąstome, kaip tai atsiranda. Priimame, kaip duotybę. Manome, kad tiesiog medžiai patys auga. Tačiau, medžiai patys net ir miške neauga - juos sodina miškus sodinantys darbuotojai.

Mes registre ir parduodame kraštovaizdi formuoti skirtus augalus: gyvatvorėms ir alėjoms, gėlynams ir prieskonių sodeliams, pradedantiems ir kolekcionieriams. Reti augalai bei augalijos rinkos naujienos siūlomi skyriuje PARKO UOGA. Parko UOGA - tai unikalus Parko medelyno skyrius, kuriame pateikiame išskirtinai mūsų medelyno siūlomus augalus kolekcionieriams, naujienų mėgėjams bei vertinantiems išskirtinumą.

Akivaizdu, kad visi klientai, apsilankę Parko medelyno prekyvietėje, čia pat gali tikėtis trumpų profesionalių rekomendacijų dėl augalų parinkimo, komponavimo bei sodinimo subtilybių. Klientams pageidaujant išsamesnės konsultacijos - konsultuojame prieš tai išvardintais klausimais, iš anksto sutartu laiku. Konsultacijos vyksta Parko medelyno prekyvietėje.

KVIEČIAME APSILANKYTI PARKO medelynas prekyvietėje, esančioje KAUNO 172, PUSKELNIAI, MARIJAMPOLĖS apskr.. Augalai, kuriuos pagal E-parduotuvės asortimentą čia galite rasti, E-parduotuvėje yra žymimi ženklinimu RASITE PUSKELNIUOSE. Būtent čia, yra mūsų krautuvė su nedidele dalimi auginamų augalų. Čia, PARKO prekyvietėje galima atsiimti užsakytus E-parduotuvėje augalus, t.y. veikia PICK UP punktas. Taip pat čia vyksta sezoninė prekyba gėlėmis, kitais populiariais augalais, kurie neskelbiami PARKO E-parduotuvėje.

PARKO medelynas augimvietė - uždara teritorija.
PARKO medelynas prekyvietė, Kauno g. 172, Puskelnių km., Marijampolės sav., tel.nr. 8 611 10224.

<<  Kaip mus rasti?  >>

Dėl užsakymų kreiptis tel. Nr. 8 616 04714 arba el. paštu - uzsakymai@parko.lt

Naujienas galite sekti mūsų Facebook paskyroje -  https://www.facebook.com/medelynasparko/


\
Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.