Sodo gurmanams


Rodoma 1 iki 100 iš 172 (2 puslapių)
Rodoma 1 iki 100 iš 172 (2 puslapių)

Sodo gurmanai

 

Jei:

  • sodas Jums ne tik medžiai ir krūmai, bet ir improvizacijos vieta, kurioje galite išreikšti savo asmenybę bei charakterį
  • kiti vadina Jus gurmanu ir skuba pas Jus pamatyti kažką naujo ir neregėto, paragauti ypatingo skonio ir paganyti akis
  • vaisiai ir uogos yra tai, dėl ko laukiate vasaros

tai sodo gurmanų sodinukai yra ta vieta, kurioje rasite, ko ieškote.

Kiekvienas sodininkas sukuria sodui savitą stilių. Jei Jūsų sode puikuojasi lamarko medlieva, vitaminą C renkate nuo cidonijų krūmo,o tarp sodo augalų žiba žilakrūmio uogos – Jūsų sodas ypatingas.

 

Gurmaniški sodo augalai internetu

Skaniausius vaisius ir dailiausias uogas vedantys vaismedžiai ir vaiskrūmiai greitai ir saugiai bus pristatyti tiesiai į Jūsų namus ar pasirinktą atsiėmimo vietą. Parko.lt elektroninėje parduotuvėje išskirtinių augalų savo sodui ras ir klasikos mėgėjas ir užkietėjęs gurmanas. Patogiai ir nesudėtingai augalus sodui išsirinkite neišeidami iš namų – Jums beliks tik pasodinti ir grožėtis.

 

Platus išskirtinių sodo augalų pasirinkimas

Parko.lt asortimentas nustebins Jus gausiu gurmaniškų sodo augalų pasirinkimu! Ryškius skonius dovanojantys vaismedžių ir vaiskrūmių sodinukai, auginami mūsų pačių laukuose. Džiaugiamės ir didžiuojamės po lietuvišku dangum nokstančiomis putino ir šilkmedžio uogomis. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite bruknių, spanguolių ir hibridinių šilauogių sodinukų. Maloniai nustebsite asortimente pamatę citrinvytį ir žilakrūmį. Jūsų laukia platus nuostabiųjų aktinidijų, dekoratyvios išvaizdos sedulų, vitaminingųjų aronijų sodinukų asortimentas. O kur dar kvapniųjų šaltalankių ir cidonijų asorti! Jei ieškote ypatingai kitoniškų augalų – prašom! Kaštainiai, šliandros, goji, ženšenis – išmatuokite savo drąsą ir gurmaniškumo lygį, o visus augalus rasite čia pat, parko.lt. Jei drąsos Jums tikrai netrūksta – saldainių medis hovenija – privalo puikuotis Jūsų sode!

Platus sodo augalų asortimentas garantuoja, jog rasite tai, ko ieškote ar apie ką ilgai svajojote. Drąsiai rinkitės ir eksperimentuokite gurmaniškų skonių pasaulyje!

 

Kaip išsirinkti gurmaniškus sodo augalus internetu?

Jei Jūsų galvoje dar tik kirba noras įsigyti kažką nematyto, įdomaus ir gurmaniško savo sodui, tai pirmiausia numatykite augalo sodinimo vietą. Nustatę, kurią sodo vietą norite paskirti naujam augalui, įvertinkite saulės intensyvumą. Jei pasirinkta vieta Jūsų sode yra daliniame pavėsyje, rinkitės kaštainius, putinų krūmus, geltonžiedės sedulos sodinukus. Dalinį pavėsį galite puošti aktinidijų vijokliu, vedančiu puikias egzotiškas uogas. Švelniame pavėsyje puikiai derės spanguolių uogos. Saulėtose ir atvirose sodo vietose sodinkite gudobeles, alksnialapes medlievas, šilkmedžius, žilakrūmius. Saulėtuose, nuo vėjo apsaugotuose sodo kampeliuose auginamos hibridinės šilauogės nenustos Jūsų džiuginti. Daugelis cidonijų puikiai dera tiek saulėje, tiek pavėsingose sodo vietose.

Daugelis gurmaniškų sodo augalų pasižymi ne tik skaniomis uogomis ir vaisiais, bet džiugina ir ypatingai dekoratyvia išvaizda. Jei norite pamaloninti ne tik gomurį, bet ir paganyti akis – gurmaniškų sodo augalų kategorijoje rasite ir ypač puošnių medžių ir krūmų, papuošiančių Jūsų sodą. Medlievos ypač mėgstamos želdynų dizainerių dėl modernaus silueto. Alksnialapės medlievos puošiasi baltais kvapniais žiedynais ir užburia pavasarį, o vidurvasarį sunokina ypač dideles ir skanias uogas. Glotnioji medlieva dažnai formuojama kaip daugiakamienis medis. Įspūdingi žvaigždiški žiedynai, gyvybinga lapija ir raudonos skanios uogos – augalas džiugins ištisus metus. Kanadinė medlieva rudenį suliepsnoja ugninėmis spalvomis. Jei ieškote ypatingo efekto sodui – Jus nustebins gausiažiedis žilakrūmis. Tai ypatingai puošnus uogakrūmis, pavasarį apsipilantis aromatinga žiedų jūra, o rudeniop sunokinantis gausybę skanių vertingų raudonų uogų.

Jei jau nusprendėte, kokio augalo savo sode norite – išsirinkite labiausiai patinkančią veislę. Pavyzdžiui, paprastoji cidonija (Cydonia oblonga) užauga iki 3 metrų aukščio, o veislinė 'BERECZKI' – gali pasiekti ir 5 metrus. Dygliuotasis šaltalankis 'LEIKORA' gali pasiekti net 6 metrų aukštį, derlių nokina rugsėjo pabaigoje. O štai šaltalankis 'FRUGANA' vaisius veda mėnesiu anksčiau – rugpjūčio pabaigoje ir brandoje pasiekia iki 4 metrų aukštį.

Tad rinktis yra iš ko – pasirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią veislę.

 

Kodėl verta pirkti elektroninėje parduotuvėje www.parko.lt?

Elektroninėje parduotuvėje parko.lt Jūsų laukia platus sodo augalų pasirinkimas su išsamiais botaniniais aprašymais ir auginimo rekomendacijomis. Patogus augalų paieškos įrankis leis Jums greitai ir lengvai surasti ieškomą augalą. Naujausios selekcijos, klasikiniai sodo augalai, išskirtiniai ir neregėti sodinukai. Aiškus ir lengvai suprantamas augalų įsigijimo procesas. Pasirinkite Jums priimtiniausią augalų atsiėmimo būdą: užsakytus augalus kurjeris pristatys į bet kurią Lietuvos vietovę: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar medžių apsuptas vienkiemis – dėl pristatymo nesukite galvos. Augalus Vilniuje ir Kaune galite atsiimti atsiėmimo punktuose DEPO aikštelėse Vilniuje ir Kaune. Nemokamai augalus atsiimkite Parko medelyno prekyvietėje Marijampolėje.

Vaismedžiai, vaiskrūmiai, lapuočiai, spygliuočiai, rožės, medžiai, krūmai – augalai pasieks Jus saugiai supakuotose pakuotėse. Kiekvienas augalas kruopščiai atrenkamas ir klientui pristatomi tik aukščiausios kokybės augalų sodinukai. 

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.