Dekoratyvūs vijokliai


Rodoma 1 iki 100 iš 117 (2 puslapių)
Rodoma 1 iki 100 iš 117 (2 puslapių)

Dekoratyvūs vijokliaiYpač universalūs augalai kiemui – dekoratyvūs vijokliai. Daugiamečiai vijokliniai augalai savo dekoratyvia išvaizda puošia pastatų sienas, tvoras, pavėsines, sukuria jaukią aplinką kieme, pasitarnauja kaip puiki priedanga neišvaizdiems statiniams pridengti, o nedideliuose kiemuose ar soduose – puikiai atstoja ir gyvatvorę. Šie laipiojantys augalai pasižymi ne tik dekoratyvia lapija, tačiau sodininkus apdovanoja dailiais žiedais, įmantriais kvapais ar net skaniausiomis uogomis. Vijoklinius augalus nesudėtinga pritaikyti savo poreikiams: atramų pagalba suformuosite norimą vijoklio plitimo plotą. Lengvai sukursite gyvas meno kompozicijas savo kiemui, namo sienai, tvorai ar arkai.

 

Vijokliniai augalai internetu

Vijoklius paprasta užsisakyti internetu. Dekoratyvūs daugiamečiai vijokliniai augalai greitai ir saugiai bus pristatyti tiesiai į Jūsų namus ar pasirinktą atsiėmimo vietą.

Parko.lt elektroninėje parduotuvėje vijoklinių augalų tvoros, sienos ar pavėsinės apželdinimui ras kiekvienas. Patogiai ir nesudėtingai vijoklinius augalus sodui išsirinkite neišeidami iš namų – Jums beliks tik pasodinti, suteikti atramas ir stebėti, kaip keičiasi Jūsų kiemo peizažas.

 

Platus dekoratyvių vijoklių pasirinkimas

Apsilankę elektroninėje augalų parduotuvėje Parko.lt pastebėsite, jog Jūsų laukia didelis dekoratyvių vijoklinių augalų pasirinkimas. Rasite ir klasikinę gebenę, gražiąsias raganes, egzotiškuosius sausmedžius, plačialapius vynmedžius, marguosius vynvyčius, ryškiąsias ląstūnes. Asortimente rasite ir tokius laipiojančius augalus kaip smaugikas, egzochorda, hortenzinė skeltė. Įvairi augalų rūšių ir veislių pasiūla kiekvienam leis išsirinkti labiausiai patinkantį ir poreikius atliepiantį variantą.

 

Kaip išsirinkti daugiamečius vijoklius internetu?

Jei nusprendėte pirkti vijoklį sienos, tvoros ar pavėsinės apželdinimui, tačiau nežinote, kaip išsirinkti – štai trumpas gidas Jums.

Jei ieškote vijoklio pavėsiui – Jums puikiai tiks gebenės. Augimo sąlygoms visiškai nereiklus vijoklis, sukuriantis tankų žalią kilimą.

Daliniame pavėsyje džiaugsitės raganių kuriamais kerais. Raganės nemėgsta labai karštų ir saulėtų vietų, tad jei Jūsų planuojama apželdinti vieta nėra priešais saulę – raganės atrodys nuostabiai. Taip pat raganės nereikalauja daug vietos, todėl puikiai tiks nedidelėms pavėsinėms ar sienelėms.

O štai vynvyčiams tinka tiek saulė, tiek pavėsis.

Jei norima apželdinti vieta saulėje – rinkitės sausmedį arba ląstūnes. Šie vijokliai Jus nustebins spalvų gama. Ląstūnių žiedai išsiskleidžia paeiliui, todėl augalas žydi labai ilgai. Stambiažiedės ląstūnės dažniausiai nereikalauja atramų.

Jei norite itin greito rezultato ir ieškote greitai augančio vijoklio – rinkitės sausmedį, vynvytį arba vynmedį. Vynmedis 'GREEN WONDER' – ypač energingas vijoklis, kurio lianos siekia 10 – 15 metrų. Vynvytis 'MONHAW' per metus užauga apie 0,5 – 1 m, galutinai pasiekia 3 –6 metrų ilgį.

Dideliems plotams apželdinti rinkitės krantinį vynmedį 'ANIA'.

Jei ieškote vijoklio ne tik vertikaliam apželdinimui, bet ir žemės dangai – Jums reikalingas ypač atsparus daugiametis vijoklis. Rinkitės amūrinį vynmedį arba penkialapį vynvytį 'MURORUM'.

Jei ieškote ypatingos dekoratyvinės vertės vijoklinio augalo – atkreipkite dėmesį į ryškiaspalvį foną rudenį sukuriančius vynvyčius. Arba vieną iš neįprasčiausių sausmedžių – stambiažiedį sausmedį. Apdovanotas Britanijos Karališkosios sodininkystės draugijos stambiažiedis sausmedis vasarą demonstruos įspūdingus gintaro spalvos žiedus.

Nuostabiu kvapu užburs kvepiantis vijoklis – raudonžiedis sausmedis 'CAPRILIA'.

Žydintys, kvepiantys, energingi, spalvingi vijokliai. Išgirskite savo kiemą ar sodą ir pasirinkite. O rinktis tikrai yra iš ko!

 

Kodėl verta pirkti elektroninėje parduotuvėje www.parko.lt?

Elektroninėje parduotuvėje parko.lt Jūsų laukia platus sodo augalų pasirinkimas su išsamiais botaniniais aprašymais ir auginimo rekomendacijomis. Patogus augalų paieškos įrankis leis Jums greitai ir lengvai surasti ieškomą augalą. Naujausios selekcijos, klasikiniai sodo augalai, išskirtiniai ir neregėti sodinukai. Aiškus ir lengvai suprantamas augalų įsigijimo procesas. Pasirinkite Jums priimtiniausią augalų atsiėmimo būdą: užsakytus augalus kurjeris pristatys į bet kurią Lietuvos vietovę: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ar medžių apsuptas vienkiemis – dėl pristatymo nesukite galvos. Augalus Vilniuje ir Kaune galite atsiimti atsiėmimo punktuose DEPO aikštelėse Vilniuje ir Kaune. Nemokamai augalus atsiimkite Parko medelyno prekyvietėje Marijampolėje.

Vaismedžiai, vaiskrūmiai, lapuočiai, spygliuočiai, vijokliai, rožės, medžiai, krūmai – augalai pasieks Jus saugiai supakuotose pakuotėse. Kiekvienas augalas kruopščiai atrenkamas ir klientui pristatomi tik aukščiausios kokybės augalų sodinukai. 

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.