Kontaktai

Mūsų lokacija

 PARKO MEDELYNAS  


Kauno g. 172, Puskelnių k., Marijampolės sav.
El.paštas
info@parko.lt

APIE MUS  


Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.

Skyriuje MŪSŲ SODAI - ypač platus ir įdomus  vaismedžių bei vaiskrūmių asortimentas, kuris padės susiformuoti savo unikalų sodą kiekvienam: tiek dievinantiems tradicines vyšnias bei saldžius obuolius, tiek sodo gurmanams išpažįstantiems šiuolaikines sveikos mitybos vertybes. Kasmet savo į savo siūlomą asortimentą atrenkame naujausių selekcijų  derančių medžių ir krūmų veisles. Tikime, kad kantrus selekcininkų darbas mums gali pasiūlyti derlingesnius ir įdomesnio skonio vaisius, nei pirmtakai. Todėl teisingai suplanuotas sodas turi atnešti  gėrybių visiems metams – gausiai galima vartoti šviežiai nuskintą derlių, likusį - sandėliuoti  bei konservuoti. Šeimininkės  - raitokitės rankoves!

Kita, didžioji, auginamos produkcijos dalis (skyriuose SPYGLIUOČIAI ir LAPUOČIAI) – dekoratyviniai augalai. Žodis “dekoratyviniai“ nėra tik šiaip sau  žodis, lyg dekoratyvus papuošimas. Šie augalai turi neįkainojamą vertę mūsų kasdieniniame gyvenime: saugo nuo saulės, vėjo, lietaus, dulkių, nepageidaujamos kaimyno ar praeivio akies, valo orą ir kita. Šie procesai mums yra tokie natūralūs ir įprasti, kad dažnai net nesusimąstome, kaip tai atsiranda. Priimame, kaip duotybę. Manome, kad tiesiog medžiai patys auga. Tačiau, medžiai patys net ir miške neauga -  juos sodina miškus sodinantys darbuotojai.

Mes auginame ir parduodame kraštovaizdžiui  formuoti  skirtus augalus: gyvatvorėms ir alėjoms, gėlynams ir prieskonių sodeliams, pradedantiems ir kolekcionieriams. Reti augalai bei augalijos rinkos naujienos siūlomi skyriuje PARKO UOGA. Parko UOGA - tai unikalus Parko medelyno skyrius, kuriame pateikiame  išskirtinai mūsų medelyno siūlomus augalus kolekcionieriams,  naujienų mėgėjams bei  vertinantiems išskirtinumą.

Akivaizdu, kad visi klientai, apsilankę Parko medelyno prekyvietėje, čia pat gali tikėtis trumpų profesionalių patarimų dėl augalų parinkimo, komponavimo bei sodinimo subtilybių. Klientams pageidaujant išsamesnės konsultacijos - konsultuojame prieš tai išvardintais klausimais, iš anksto sutartu laiku. Konsultacijos vyksta Parko medelyno prekyvietėje.

Dėl užsakymų kreiptis tel. nr.  8 614 89371 arba el. paštu - medelynasparko@gmail.com

Naujienas galite sekti mūsų Facebook paskyroje - https://www.facebook.com/medelynasparko/
Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.